Unfold Unfold

Nasze marki

Entire M to polski producent oraz dystrybutor odzieży i sprzętu taktycznego, outdoorowego oraz militarnego. Zarządza markami: Helikon-Tex® i Direct Action®, które plasują się w ścisłej czołówce rozpoznawalności i sprzedaży w swoich branżach.

Marka Helikon-Tex

Helikon-Tex®

Helikon-Tex® to marka skierowana do wszystkich entuzjastów aktywnego spędzania czasu. Łączy rozwiązania znane ze świata militarnego z całkowicie nowoczesnymi projektami dla strzelców, entuzjastów bushcraftu, outdoorowców oraz osób poszukujących taktycznych udogodnień w ubraniach miejskich.

Bogata oferta obejmuje nie tylko ubrania, ale też torby, plecaki i pokrowce czy sprzęt specjalistyczny, projektowany z myślą o doświadczonym i wymagającym użytkowniku. W swoim rozwoju marka kieruje się hasłem #JourneyToPerfection, stawiając nie tylko na produkcję coraz lepszych kolekcji, ale też na działanie zgodne z zasadami zrównoważonej i ekologicznej produkcji.

Direct Action®

Direct Action® to marka powstała z chęci przekucia bogatych doświadczeń operatorów sił specjalnych na sprzęt taktyczny z najwyższej półki.

Oferuje wysoko wyspecjalizowany sprzęt, wykorzystywany przez elitarne jednostki policji i wojska. Marka kieruje się hasłem #GoLoud oznaczającym bezkompromisowe podejście do projektowania i produkcji. Umożliwia to własna szwalnia, od lat rozwijana w Polsce. Dzięki niej projektanci mają bezpośredni wgląd w każdy etap produkcji sprzętu i odzieży. Szwalnia w Nowej Rudzie działa w ramach najwyższych standardów, szkoląc przy okazji nową kadrę ekspertów w dziedzinie produkcji sprzętu i odzieży taktycznej.

Marka Direct Action

Helikon-Tex sp. z o.o. zmienia się w Entire M sp. z o.o.

By wyraźnie rozdzielić komunikaty dotyczące dalszej działalności przedsiębiorstwa, zdecydowaliśmy się zmienić...

Nasz wkład w Miesiąc Świadomości Raka Piersi

Wspólnie z Fundacją Lemura, organizacją wspierającą inicjatywy obywatelskie i pro zdrowotne, postanowiliśmy...
Letnie manewry Helikon-Tex

Letnie manewry Helikon-Tex

W okresie wakacyjnym zaproponowaliśmy naszym pracodawnikom Letnie Manewry Helikon-Tex ...
Warsztaty z Fashion Revolution Poland

Warsztaty z Fashion Revolution Poland

Wiosną 2021 roku nasi pracownicy wzięli udział w serii warsztatów i szkoleń organizowanych przez Fashion Revolution Poland...