Unfold Unfold

Marki dystrybuowane

Morakniv

Morakniv® to jeden z najdłużej działających szwedzkich producentów noży. Ich oferta obejmuje nie tylko narzędzia do pracy z drewnem, ale także noże kuchenne, wędkarskie oraz taktyczne, a do tego szeroką gamę akcesoriów.

Wildo

Wildo® to istniejąca od ponad 40 lat szwedzka marka produkująca sprzęt biwakowy. Ich głównym celem jest dostarczanie turystom niezawodnego i niebywale trwałego sprzętu, który sprawdzi się nawet w najsurowszych warunkach.

Hultafors

Hultafors® od ponad 130 lat produkuje narzędzia, na których możesz polegać. Szwedzka marka ma w swojej ofercie doskonałe siekiery oraz akcesoria, pozwalające na precyzyjną, efektywną i bezpieczną pracę z drewnem.

Atwood Rope MFG

Atwood Rope MFG to działający od 1985 roku amerykański producent niezwykle wytrzymałych lin i linek roboczych. Wykorzystując zaawansowane techniki obróbki i nowoczesne materiały, produkuje sprzęt na użytek wojskowy oraz cywilny.

ALTA

ALTA® to amerykański producent najwyższej jakości ochraniaczy taktycznych z ponad 42-letnim doświadczeniem. Wykonane z wyjątkowo wytrzymałych, ale też elastycznych materiałów ochraniacze ALTA® produkowane są w całości w Stanach Zjednoczonych.

Helikon-Tex sp. z o.o. zmienia się w Entire M sp. z o.o.

By wyraźnie rozdzielić komunikaty dotyczące dalszej działalności przedsiębiorstwa, zdecydowaliśmy się zmienić...

Nasz wkład w Miesiąc Świadomości Raka Piersi

Wspólnie z Fundacją Lemura, organizacją wspierającą inicjatywy obywatelskie i pro zdrowotne, postanowiliśmy...
Letnie manewry Helikon-Tex

Letnie manewry Helikon-Tex

W okresie wakacyjnym zaproponowaliśmy naszym pracodawnikom Letnie Manewry Helikon-Tex ...
Warsztaty z Fashion Revolution Poland

Warsztaty z Fashion Revolution Poland

Wiosną 2021 roku nasi pracownicy wzięli udział w serii warsztatów i szkoleń organizowanych przez Fashion Revolution Poland...